Ravimid ja muud tooted

Meie apteekide hinnakirjadega saab tutvuda Apteegiinfo andmebaasis:

Meie kliendid saavad meie juurest soodsamalt osta, sooduskaartidena kehtivad Mai apteegi kliendikaart, ISIC- ja ITIC-kaart, seeniorkaart. Soodustuse saamiseks esitage kaart enne arve tasumist. Lisaks on meil müügil kinkekaardid, kingitava summa saab klient ise valida.

Tellimuste esitamine ja maksevõimalused

Me saame tellida Teile vajamineva kauba. Palun astuge läbi või helistage ja andke oma soovist teada. Püsikliendid saavad tellida ka e-posti teel (e-postiaadresse vaata lehekülje lõpust).

Meil on võimalik maksta sularahas ja kaardiga. Muidugi on võimalik tasuda ka kinkekaardiga. Juhul kui summa ületab kinkekaardi väärtust, saate puuduoleva osa tasuda sularahas või kaardiga. Kui kinkekaardi väärtus on suurem kui ostusumma ei kompenseeri apteek tekkinud vahet.


 

Ravimite valmistamine


Valmistame ravimeid arsti poolt väljakirjutatud paber- ja digiretsepti alusel. Apteeki tulles annab apteeker teada, kuidas ja millal saate oma ravimi kätte. Digiretsepti korral on võimalik telefoni teel kokku leppida valmistatud ravimi kättesaamise aeg. Ooteajad on lühikesed.

Müügil glükomeetrid, testiribad ja insuliinipumba tarvikud

Meil on müügil lai valik glükomeetreid ja glükomeetrite testiribasid. Müügil on erinevaid koduseks kasutamiseks mõeldud kiirteste. Meilt saate osta insuliinipumba tarvikuid.

Müügil inhalaatorid, imikute toitesegud, Nutridrink ravitoidud, Bioarpil (kartalin)

Meil on müügil valik inhalaatoreid. Pakume ka imikute toitesegusid ja Nutridrink ravitoite. Samuti on müügil Bioarpil (varasem kartalin).

Müügil ortoosid ja tugisukad

Meil on müügil ortoosid ning suur valik spordisidemeid ja reumavööd. Meil on müügil tugisukad.

Müügil homöopaatilised ravimid

Meil on müügil homöopaatilised ravimid. Kõik meie töötajad on homöopaatia vallas koolitatud. Homöopaatia on sajandeid vana alternatiivravimeetod, mis on leidnud kindla koha paljude maade tervishoiusüsteemis ning seal riiklikult aktsepteeritud.

Isikliku abivahendi kaardiga erinevad abivahendid soodustusega

Isikliku abivahendi kaardi taotlemise aluseks on arstitõend või rehabilitatsioonimeeskonna poolt tuvastatud vajadus abivahendi järele, mis tuleb esitada Sotsiaalkindlustusametile, kes kaardi väljastab.

Rohkem infot abivahenditest leiad siit: www.sotsiaalkindlustusamet.ee/abivahendi-vajajale/

 

 

Meie apteegid pakuvad esmaabikomplektide komplekteerimist erinevatele spordisündmustele, ettevõtetele ja üritustele.

Õnnetused võivad juhtuda meist igaühega, õige ettevalmistus nende vältimiseks aitab ära hoida suuremaid vigastusi. Tihti ei mõtle inimesed ette ja ei oska hinnata olukorda. Selleks, et saaksite vajadusel koheselt  pakkuda esmaabi pakume esmaabikomplektide komplekteerimist vastavalt sündmuse või ettevõtte profiilile.

Omame varasemat kogemust erinevate esmaabikottide komplekteerimisel, meid on juhendanud Eesti Punane Rist.

Küsige lisainfot e-posti aadressil mai@maiapteek.ee või helistage telefonil 447 6266

 
 
© 2018 Mai Apteek   Veebilahendus: Nex Data Systems