Pakkumised

Lioton geel 1000RÜ

Lioton geel on ravim, mis on mõeldud pindmiste veenipõletike ja verevalumite lokaalseks raviks. Toimeainel hepariin on turseid vähendav, vere hüübimist takistav ja nõrk põletikuvastane toime. Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendi infolehte. Kaebuste püsimise korral või kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

Ravimi infoleht

Vaata hinda ja saadavust apteekides

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

 

 

Excilor Transactive ravipliiats 3,3ml

Excilor Transactive on küünte seennakkuste raviks kasutatav meditsiiniseade. Ravipliiatsis olev vedelik pärsib seente kasvu, soodustades sellega terve küüne teket. Pliiatsit on lihtne kasutada, puudub vajadus küünt enne viilida. Ühes pakendis on 400 pealekandmiskorda. Tegemist on meditsiiniseadmega!

1. - 30. juuni  -15% soodsam

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

UUDIS! Reg'Activ Essential ME-3 kapslid

Nüüdsest on Mai Apteegis müügil Reg'Activ Essential ME-3 kapslid. L. fermentum ME-3 on Tartu Ülikooli teadlaste poolt üle 20 aasta tagasi avastatud, hästi kirjeldatud ja teaduslikult tõendatud omadustega inimpäritolu tüvi. Piimehappebakteril ME-3 on palju tervisele soodsaid toimeid (tõhustab seedimist, hävitab seedetraktis kahjulikke baktereid ja kaitseb sooleinfektsioonide tekitajate eest, toetab atoopilise dermatiidi ravi, vähendab oksüdatiivset stressi kogu organismis). 

NB! Lisaks on müügil ka Reg'Activ Cholesterol ja Reg'Activ Vitality kapslid!

Vaata hinda ja saadavust apteekides

Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

UUDIS! Biolatte tooted

Biolatte tooted on nüüdsest saadaval ka Mai Apteegis! Biolatte on toidulisandite sari, kuhu kuuluvad tooted tooted nii seedimisele, soolestikule, immuunsüsteemile, limaskestadele jm. Tooted on sobilikud kogu perele! Sobivad ka veganitele!

Vaata hinda ja saadavust apteekides

Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

Nutridrink valgujook

Nutridrink on energia- ja valgurikas jook, mis sisaldab vitamiine ja mineraalaineid. Nutridrinki on saadaval mitmesugustes variantides ja erinevate maitsetega. Kõrge valgusisaldusega Nutridrink sobib ka vähihaigetele. Nutridrink aitab:

  • koguda jõudu haiguse ajal
  • võtta kaalus juurde
  • parandada lihasjõudlust 

Vaata hinda ja saadavust apteekides

Tähelepanu! Ravitoitu tohib kasutada ainult arsti juhendamisel. Ainult suukaudseks (enteraalseks) kasutamiseks (Ei tohi kasutada veenisiseselt). Toit on ettenähtud kasutamiseks haigusest tingitud alatoitumuse korral patsientide enteraalseks toitmiseks. Ei sobi ainsa toiduna päevas. Jälgida vedeliku tarbimist ja vajadusel juua vedelikku lisaks.

 
 
© 2018 Mai Apteek   Veebilahendus: Nex Data Systems