Pakkumised

Microlife inhalaator NEB200 -15%

Microlife NEB200 inhalaator on koduseks kasutamiseks mõeldud aerosoolteraapiasüsteem. Seade on mõeldud (ravim)vedelike inhaleerimiseks (sisse hingamiseks). Sobilik astma, bronhiidi jt hingamisteede haiguste korral. Seade sobib kasutamiseks kogu perele!

Jaanuaris soodustus -15%

Pakkumine kehtib Mai Apteegis (Metsa 28, Pärnu)

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Lysi kalamaksaõlid -20%

Lysi kalamaksaõlid sisaldavad oomega-3-rasvhappeid, D-, A- ja E-vitamiini. Oomega-3-rasvhapped aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele, toetavad ajutegevust ja aitavad hoida normaalset nägemist. D- ja A-vitamiin toetavad immuunsüsteemi ning E-vitamiin aitab kaitsta oksüdatiivse stressi eest. Lysi kalamaksaõlid on valmistatud Islandi puhaste ja külmad vete kaladest! Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

Lysi kalamaksaõlid -20%

Pakkumine kehtib jaanuaris Mai Apteegis (Metsa 28, Pärnu)

NB! Lisandub kliendkaardi soodustus!

Apple Cider Gummies -20%

Apple Cider Gummies on toidulisand, mis sisaldab õunasiidriäädika pulbrit. Valmistatud hoolikalt valitud külmpressitud õuntest. Aitab toetada seedimist. Lihtne ja mugav kasutada. Sobib hästi neile, kes ei soovi tablette neelada. Õunamaitselised kummikommid. Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

Soodustus -20%

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib Mai Apteegis (Metsa 28, Pärnu).

D-vitamiini preparaadid -15%

Jaanuaris on kõik D-vitamiini preparaadid soodustusega -15%.

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib Mai Apteegis (Metsa 28, Pärnu).

Nutridrink valgujook

Nutridrink on energia- ja valgurikas jook, mis sisaldab vitamiine ja mineraalaineid. Nutridrinki on saadaval mitmesugustes variantides ja erinevate maitsetega. Kõrge valgusisaldusega Nutridrink sobib ka vähihaigetele. Nutridrink aitab:

  • koguda jõudu haiguse ajal
  • võtta kaalus juurde
  • parandada lihasjõudlust 

Vaata hinda ja saadavust apteekides

Tähelepanu! Ravitoitu tohib kasutada ainult arsti juhendamisel. Ainult suukaudseks (enteraalseks) kasutamiseks (Ei tohi kasutada veenisiseselt). Toit on ettenähtud kasutamiseks haigusest tingitud alatoitumuse korral patsientide enteraalseks toitmiseks. Ei sobi ainsa toiduna päevas. Jälgida vedeliku tarbimist ja vajadusel juua vedelikku lisaks.

 
 
© 2020 Mai Apteek   Veebilahendus: Nex Data Systems