Pakkumised

KOOS ON SOODSAM!

Ostes korraga kaks karpi Carmolise tilkasid, saad soodustust -15%.

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Carmolise tilgad on segu eeterlikest õlidest, mis aitavad turgutada organismi. Tilkade koostis on pärit karmeliitide vennaskonna munkadelt ja kuna ta aitab nii mitmete hädade vastu, on teda peetud imerohuks. 

Carmolise tilgad on kasulikud hingamisteedele, aitavad leevendada kõhuvaevusi, välispidisel kasutamisel valuleevendav ja sügelust vähendav, omavad rahustavat toimet. 

Alkoholi sisalduse tõttu ei sobi kasutamiseks lastel!

Pakkumine kehtib detsembris Mai Apteegis (Metsa 28) ja Lepa Apteegis (Karja 4/1)

KOOS ON SOODSAM!

Ostes korraga kaks karpi Bio-Glucosamine Forte tablette, saad soodustust -15%.

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Bio-Glucosamine Forte on toidulisand, mis toetab liigese kõhrete ja luude funktsioone. Bio-Glucosamine FORTE igas tabletis on 500 mg glükoosamiinsulfaat 2KCl, 400 mg kondroitiinsulfaadi ekstrakti ning C-vitamiini. C-vitamiin mängib olulist rolli kollageeni moodustumisel organismis. Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

Pakkumine kehtib detsembris Mai Apteegis (Metsa 28) ja Lepa Apteegis (Karja 4/1)

Doppelherz toonikud -15%

Detsembris on kõik Doppelherz toonikud -15%. NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Doppelherz Vital Tonikum on toidulisand, mis sisaldab vitamiinide, mineraalainete ja taimeekstraktide ainulaadset kombinatsiooni. Oma hoolikalt valitud koostisega aitab ta varustada südant, närvisüsteemi ja veresoonkonda oluliste toitainetega. Alkoholi- ja suhkruvaba! Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

Doppelherz Energovital Tonik K on traditsiooniline taimne ravim, mis omab rahustavat, toniseerivat ja üldtugevdavat toimet. Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendi infolehte. Kaebuste püsimise korral või kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

Ravimi infoleht

Pakkumine kehtib detsembris Mai Apteegis (Metsa 28) ja Lepa Apteegis (Karja 4/1)

Blue Berry Omega-3 ja Blue Berry Gummies -15%

Detsembris on Blue Berry Omega-3 ja Blue Berry Gummies vitamiinid -15% soodsamad!

NB! Lisandub ka kliendikaardi soodustus!

Blue Berry Omega-3 kapslid on toidulisand, mis aitab toetada normaalset nägemist. Toode sisaldab silmadele kasulikku mustika ja silmarohu ekstrakti, oomega-3 rasvhappeid, luteiini, tsinki, vaske ning A-vitamiini. Blue Berry Omega-3 kapsleid soovitatakse tarvitada kõigil, kelle silmadel on suur koormus, kaasa arvatud prilli- ja läätsekandjatel! Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

Blue Berry Gummies on toidulisand, mis aitab toetada normaalset nägemist. Toode on uues ja unikaalses kuues - kummikommidena, sobides eriti hästi neile, kes tablette neelata ei saa või ei soovi. Kommid on mustikamaitselised. Sisaldavad mustikaekstrakti, A-vitamiini ja teisi ravimtaimi. Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

Pakkumine kehtib detsembris Mai Apteegis (Metsa 28) ja Lepa Apteegis (Karja 4/1)

Nutridrink valgujook

Nutridrink on energia- ja valgurikas jook, mis sisaldab vitamiine ja mineraalaineid. Nutridrinki on saadaval mitmesugustes variantides ja erinevate maitsetega. Kõrge valgusisaldusega Nutridrink sobib ka vähihaigetele. Nutridrink aitab:

  • koguda jõudu haiguse ajal
  • võtta kaalus juurde
  • parandada lihasjõudlust 

Vaata hinda ja saadavust apteekides

Tähelepanu! Ravitoitu tohib kasutada ainult arsti juhendamisel. Ainult suukaudseks (enteraalseks) kasutamiseks (Ei tohi kasutada veenisiseselt). Toit on ettenähtud kasutamiseks haigusest tingitud alatoitumuse korral patsientide enteraalseks toitmiseks. Ei sobi ainsa toiduna päevas. Jälgida vedeliku tarbimist ja vajadusel juua vedelikku lisaks.

 
 
© 2018 Mai Apteek   Veebilahendus: Nex Data Systems