Pakkumised

PROBIOOTIKUMID -15%

Probiootikumid on elusad mikroorganismid, millel on palju kasulikke omadusi. Nad aitavad hoida normaalset seedimist ning on abiks kõhulahtisuse korral, immuunsüsteemi tugevdamisel, vitamiinide ja mineraalide imendumisel soolestikust. 

Probiootikume on soovitatav tarvitada mikrofloora taastamiseks antibiootikumikuuri korral, enne ja pikamaa reisi ajal, profülaktikaks neile, kes põevad tihti kuseteedeinfektsioone või tupekandidoosi ja seedeprobleemide korral. 

Et probiootikumid jõuaksid seedetrakti elujõuliselt, ära võta neid kuuma söögi või joogiga!

Veebruaris on kõikidele probiootilistele toodetele soodustus -15%

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib Mai ja Lepa Apteegis

D-max närimistabletid -15%

D-max on D-vitamiini sisaldav toidulisand. D-vitamiin on oluline kaltsiumi ja fosfori ainevahetuses, olles eriti oluline luudele. Väga oluline on ka närvisüsteemi, südame ja immuunsüsteemi töös. Tänu vähesele päikesevalgusele on puudus kerge tekkima. Vajaminev annus sõltub vanusest, päikese käes olemisest, naha pigmentatsioonist, kehakaalust ja luude seisundist. D-max närimistableti on suhkru-, laktoosi-, gluteenivabad! Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

D-max on saadaval 10mcg, 19,5mcg, 30mcg, 50mcg ja 100mcg annustes. 

Veebruaris soodustus -15%

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib Mai ja Lepa Apteegis.

Bio-Selenium+Zn tabletid -15%

Bio-Selenium+Zn tabletid on toidulisand, mis sisaldab orgaaniliselt seotud seleenipärm (SelenoPrecise) koos tsingi ja A-, B6-, C- ja E- vitamiiniga. Tabletid on mõeldud immuunsüsteemi tugevdamiseks. Bio-Selenium+Zn sobib täiskasvanutele ja lastele alates 12.eluaastast. Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

Veebruaris soodustus -15%

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib Mai ja Lepa Apteegis

Dida tabletid -15%

Dida on toidulisand, mis aitab toetada normaalset seedimist. Dida koostises olevad ürdiekstraktid koos kaneelipuu eeterliku õliga aitavad säilitada organismi loomulikku mikrobioloogilist tasakaalu ning kontrollida pärmseente osakaalu soolestikus. Kaneel, pune, küüslauk, nelgipuu õied, kardemoni viljad ning oliivipuu lehed on antiseptilise toimega ning aitavad pärssida seente vohamist. Piparmünt ja apteegitill vähendavad kõhupuhitust ja raskustunnet. Dida kasutamise ajal on soovitatav vähendada kohvi, alkoholi ja suhkru tarbimist. Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

Veebruaris soodustus -15%

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib Mai ja Lepa Apteegis

Nutridrink valgujook

Nutridrink on energia- ja valgurikas jook, mis sisaldab vitamiine ja mineraalaineid. Nutridrinki on saadaval mitmesugustes variantides ja erinevate maitsetega. Kõrge valgusisaldusega Nutridrink sobib ka vähihaigetele. Nutridrink aitab:

  • koguda jõudu haiguse ajal
  • võtta kaalus juurde
  • parandada lihasjõudlust 

Vaata hinda ja saadavust apteekides

Tähelepanu! Ravitoitu tohib kasutada ainult arsti juhendamisel. Ainult suukaudseks (enteraalseks) kasutamiseks (Ei tohi kasutada veenisiseselt). Toit on ettenähtud kasutamiseks haigusest tingitud alatoitumuse korral patsientide enteraalseks toitmiseks. Ei sobi ainsa toiduna päevas. Jälgida vedeliku tarbimist ja vajadusel juua vedelikku lisaks.

 
 
© 2019 Mai Apteek   Veebilahendus: Nex Data Systems