Pakkumised

SILMATILGAD JA SILMAVITAMIINID -15%

Aprillis silmatilkadele ja silmavitamiinidele soodustus -15%

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib kõigis meie apteekides!

KÜÜNESEENEVASTASED TOOTED -15%

Küüneseen on seeninfektsioonist tingitud nakkuslik küüneplaadi kahjustus. Muutub küüneplaadi värvus ja ta võib pakseneda. Seeninfektsiooni teket soodustavad eelnevad küünevigastused või mikrotraumad, soe ja niiske keskkond. 

Aprillis küüneseenevastastele toodetele soodustus -15%

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib kõigis meie apteekides!

Red Oil kapslid -15%

Red Oil on oomega-3-rasvhappeid sisaldav toidulisand. Oomega-3 on rasvhape, mida keha ise toota ei suuda ja seetõttu tuleb neid saada väljaspoolt, nt toidust või toidulisandite näol. Nad on olulised südame- ja veresoonkonnale, ajutegevusele, silmadele. Red Oil oomega-3 on saadud krilliõlist ja on organismi poolt hästi omastatav. Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

Aprillis soodustus -15%.

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib Mai ja Lepa apteegis!

 

 

Green Oil kapslid -15%

Green Oil on toidulisand, mis sisaldab taimseid oomega-rasvhappeid, mis on saadud lina-, rapsi- ja kuningakepiseemnetest. Preparaadi koostisesse kuuluvad organismile vajalikud asendamatud oomega-3, -6 ja -9-rasvhapped. Sobib ka taimetoitlastele! Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

Aprillis soodustus -15%.

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib Mai ja Lepa apteegis

Nutridrink valgujook

Nutridrink on energia- ja valgurikas jook, mis sisaldab vitamiine ja mineraalaineid. Nutridrinki on saadaval mitmesugustes variantides ja erinevate maitsetega. Kõrge valgusisaldusega Nutridrink sobib ka vähihaigetele. Nutridrink aitab:

  • koguda jõudu haiguse ajal
  • võtta kaalus juurde
  • parandada lihasjõudlust 

Vaata hinda ja saadavust apteekides

Tähelepanu! Ravitoitu tohib kasutada ainult arsti juhendamisel. Ainult suukaudseks (enteraalseks) kasutamiseks (Ei tohi kasutada veenisiseselt). Toit on ettenähtud kasutamiseks haigusest tingitud alatoitumuse korral patsientide enteraalseks toitmiseks. Ei sobi ainsa toiduna päevas. Jälgida vedeliku tarbimist ja vajadusel juua vedelikku lisaks.

 
 
© 2019 Mai Apteek   Veebilahendus: Nex Data Systems