Pakkumised

Active Liver tbl N30 -15%

Active Liver on toidulisand, mis toetab maksa tööd. Tabletid aitavad reguleerida maksa- ja sapisüsteemi tegevust, lagundada rasvu ning soodustada seedimist. Kollajuure ja artišoki ekstraktid kiirendavad rasvade lagundamist ja aitavad toitu paremini seedida, koliin aga soodustab rasva väljutamist maksast. Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist.

Juunis soodustus -15%

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib Mai ja Lepa apteegis.

Skin Care Collagen Filler tbl N60 -15%

Skin Care Collagen Filler on toidulisand, mis aitab kaitsta nahka oksüdatiivse stressi eest ja ennetavad naha vananemist. Kollageen tagab naha elastsuse; granaatõuna ekstrakt pärsib UV- kiirguse tõttu tekkinud naha hüperpigmentatsiooni; vetika-, tomati ekstraktid ja C-vitamiin on tugevad antioksüdandid. Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

Juunis soodustus -15%

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib Mai ja Lepa Apteegis!

Litozin -15%

Litozin - toidulisand, mis on abiks liigestele. Litozin sisaldab koer-kibuvitsa pulbri ekstrakti, mis toetab liigeste liikuvust ja aitab säilitada tervist ning painduvust. Soodushinnaga on nii Litozin Strong kapslid kui ka Litozin Kollageeniga tabletid. Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

Juunis soodustus -15%

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib kõigis meie apteekides!

Magne B6 tabletid 5mg/460mg N50 -15%

Magne B6 on käsimüügiravim, mida kasutatakse magneesiumi ja B6 vitamiini vaeguse vältimiseks ja raviks.

Ravimi infoleht

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendi infolehte. Kaebuste püsimise korral või kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

Juunis soodustus -15%

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib kõigis meie apteekides!

Nutridrink valgujook

Nutridrink on energia- ja valgurikas jook, mis sisaldab vitamiine ja mineraalaineid. Nutridrinki on saadaval mitmesugustes variantides ja erinevate maitsetega. Kõrge valgusisaldusega Nutridrink sobib ka vähihaigetele. Nutridrink aitab:

  • koguda jõudu haiguse ajal
  • võtta kaalus juurde
  • parandada lihasjõudlust 

Vaata hinda ja saadavust apteekides

Tähelepanu! Ravitoitu tohib kasutada ainult arsti juhendamisel. Ainult suukaudseks (enteraalseks) kasutamiseks (Ei tohi kasutada veenisiseselt). Toit on ettenähtud kasutamiseks haigusest tingitud alatoitumuse korral patsientide enteraalseks toitmiseks. Ei sobi ainsa toiduna päevas. Jälgida vedeliku tarbimist ja vajadusel juua vedelikku lisaks.

 
 
© 2019 Mai Apteek   Veebilahendus: Nex Data Systems