Pakkumised

MAGNEESIUM -15%

Magneesium on mineraal, mis osaleb inimorganismis väga mitmetes protsessides. Ta on vajalik väga suure hulga ensüümide töös, reguleerib erinevaid biokeemilisi ja füüsikalisi protsesse, osaleb energia tootmises. Magneesiumi vähesus viib sageli lihaskrampide tekkeni, soodustab väsimust ja aeglasemat koormusest taastumist.

Magneesiumi vajadus on tihti suurenenud sportlastel, diabeetikutel, suurema füüsilise koormuse korral. Magneesiumi saab organism toiduga, ent puuduse korral on soovitatav võtta lisaks tableti, kapsli, pulbri kujul või kasutada välispidiselt geele-kreeme, teha jalavanne.

Novembris kõik MAGNEESIUMi tooted soodustusega -15%

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib kõigis meie apteekides.

Bio-Quinone Q10 kapslid 30mg N90 -15%

Bio-Quinone Q10 on toidulisand, mis sisaldab vitamiinisarnast ainet koensüüm Q10. Koensüüm Q10 toetab normaalset energiavahetust, aidates sellega vähendada väsimust ja kurnatust. Oluline energiaallikas südamelihastele. Kasulik igemetele.  Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

Novembris soodustus -15%

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib kõigis meie apteekides.

Perskindol Active geel -15%

Perskindol Active geel on mõeldud lihase- ja liigesevalude leevendamiseks. Geel omab nii jahutavat kui ka soojendavat toimet. Aitab stimuleerida vereringet ja leevendada lihaspinget. Geel ei jäta nahka rasvaseks ja tohib kasutada mitu korda päevas vastavalt vajadusele. 

Novembris soodustus -15%

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib kõigis meie apteekides.

Deep Breath tbl N60 -15%

Deep Breath on hingamisteedele ja immuunsüsteemile mõeldud toidulisand. Tabletid sisaldavad musta köömne seemneekstrakti ja õli, hariliku mürdi varre ja lehtede ekstrakti ning õli, jaapani villpöörise, musta pipra ja pomeli ekstrakte, vitamiine C, A, B12 ja D3 ning magneesiumi. Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist!

Novembris soodustus -15%

NB! Lisandub kliendikaardi soodustus!

Pakkumine kehtib Mai ja Lepa apteegis.

Nutridrink valgujook

Nutridrink on energia- ja valgurikas jook, mis sisaldab vitamiine ja mineraalaineid. Nutridrinki on saadaval mitmesugustes variantides ja erinevate maitsetega. Kõrge valgusisaldusega Nutridrink sobib ka vähihaigetele. Nutridrink aitab:

  • koguda jõudu haiguse ajal
  • võtta kaalus juurde
  • parandada lihasjõudlust 

Vaata hinda ja saadavust apteekides

Tähelepanu! Ravitoitu tohib kasutada ainult arsti juhendamisel. Ainult suukaudseks (enteraalseks) kasutamiseks (Ei tohi kasutada veenisiseselt). Toit on ettenähtud kasutamiseks haigusest tingitud alatoitumuse korral patsientide enteraalseks toitmiseks. Ei sobi ainsa toiduna päevas. Jälgida vedeliku tarbimist ja vajadusel juua vedelikku lisaks.

 
 
© 2019 Mai Apteek   Veebilahendus: Nex Data Systems