Muud tooted ja teenused

Meie kliendid saavad meie juurest soodsamalt osta! Sooduskaartidena kehtivad Mai apteegi kliendikaart, ISIC- ja ITIC-kaart. Soodustuse saamiseks esitage kaart enne arve tasumist.

Tellimuste esitamine ja maksevõimalused

Me saame tellida Teile vajamineva kauba. Palun astuge läbi või helistage ja andke oma soovist teada. Püsikliendid saavad tellida ka e-posti teel (e-postiaadresse vaata lehekülje lõpust).

Meil on võimalik maksta sularahas ja kaardiga. Muidugi on võimalik tasuda ka kinkekaardiga. Juhul kui summa ületab kinkekaardi väärtust, saate puuduoleva osa tasuda sularahas või kaardiga. Kui kinkekaardi väärtus on suurem kui ostusumma ei kompenseeri apteek tekkinud vahet.


Kinkekaart

Meil on müügil kinkekaardid! Kingitava summa saab klient ise valida. Kinkekaarte ei vahetata ümber sularahaks ja kehtib kuus kuud alates märgitud kuupäevast. Kinkekaart kehtib Mai Apteegis (Metsa 28, Pärnu).

 

Ravimite valmistamine

Valmistame ravimeid arsti poolt väljakirjutatud paber- ja digiretsepti alusel. Apteeki tulles annab apteeker teada, kuidas ja millal saate oma ravimi kätte. Digiretsepti korral on võimalik telefoni teel kokku leppida valmistatud ravimi kättesaamise aeg. Ooteajad on lühikesed.

Müügil glükomeetrite testiribad, insuliinipumba tarvikud ja kiirtestid

Meil on müügil lai valik glükomeetrite testiribasid. Vajadusel saab tasuta vahetada vana glükomeetri uue vastu. Meilt saate osta insuliinipumba tarvikuid.

Müügil inhalaatorid, imikute toitesegud, Nutridrink ravitoidud.

Meil on müügil lai valik inhalaatoreid. Pakume ka imikute toitesegusid ja Nutridrink ravitoite. 

Müügil ortoosid ja tugisukad

Meil on müügil ortoosid, suur valik spordisidemeid ja reumavööd. Meil on müügil tugisukad.

Müügil homöopaatilised ravimid

Meil on müügil homöopaatilised ravimid. Kõik meie töötajad on homöopaatia vallas koolitatud. Homöopaatia on sajandeid vana alternatiivravimeetod, mis on leidnud kindla koha paljude maade tervishoiusüsteemis ning seal riiklikult aktsepteeritud.

Meie apteegid pakuvad esmaabikomplektide komplekteerimist erinevatele spordisündmustele, ettevõtetele ja üritustele.

Õnnetused võivad juhtuda meist igaühega, õige ettevalmistus nende vältimiseks aitab ära hoida suuremaid vigastusi. Tihti ei mõtle inimesed ette ja ei oska hinnata olukorda. Selleks, et saaksite vajadusel koheselt  pakkuda esmaabi pakume esmaabikomplektide komplekteerimist vastavalt sündmuse või ettevõtte profiilile.

Omame varasemat kogemust erinevate esmaabikottide komplekteerimisel, meid on juhendanud Eesti Punane Rist.

Küsige lisainfot e-posti aadressil mai@maiapteek.ee või helistage telefonil 447 6266

 
 
© 2024 Mai Apteek   Veebilahendus: Nex Data Systems